Reference

 

Co o mně řekli studenti

S paní Borůvkovou se učím již 5 let. 

Někdy mi má motivace stačila na “proplouvání“ na potřebnou úroveň pro 1/2 roční hodnocení. 
V posledním 1/2 roce jsme začali intenzivně “makat” a  za tak krátký čas jsem na úrovni B1 :). 
Výuku mám 1x týdně. Paní Borůvková umí namíchat hodinu velmi pestře. Nejoblíbenější jsou poslechy na různá témata spojená s psaným textem. 
Samozřejmostí jsou domácí úkoly nebo vytváření nahrávek na dané téma vlastními slovy. 
Výuku s paní Borůvkovou mohu jen doporučit :). 

– David Koch, vedoucí odd. správy nemovitostí, Lidl

 

Jako „Husákovo dítě“ jsem se cizí jazyky (samozřejmě kromě nucené ruštiny) na střední škole neučil. V naší firmě jsem pak pracoval dlouhé roky s nulovou znalostí němčiny, na nižších pozicích jsem ji nepotřeboval. Ale pak přišel požadavek na změnu pracovní pozice a němčina se stala nezbytností. Naštěstí v té době firemní jazykové kurzy vedla nějaká paní Borůvková. Začal jsem s ní mít individuální kurz a po několika letech výuky dokážu plynně německy se zákazníky komunikovat…

Paní Borůvková je přísná, ale němčinu dokáže naučit i takové „jazykové dřevo“ jako jsem já… Není s ní problém jak výuka prezenční, tak dle domluvy i online. Chcete-li se německy naučit, nedokážu si představit  lepšího lektora.

– Miroslav Vantuch, projektový manažer Weba Olomouc

Paní lektorka umí naučit. A to vzhledem k mému věku nemá se mnou vždy jednoduché. Učím se 1 rok a začala jsem od nuly. Když látce nerozumím, vždy mi dokázala pomoci tak, abych látce rozuměla. Je trpělivá a její zodpovědný přístup k výuce nutí i mě přistupovat zodpovědně. Nyní pracuji v Německu a nemám problém se domluvit…
Paní učitelku mohu pouze doporučit!

– Martina Vojtěchová, 54 let

 

Na lekcích jsem se naučil konečně skloňovat, spoustu frází, nebát se mluvit a spoustu informací o Německu. Přesně to jsem před cestou do Německa potřeboval, a s naší spoluprací jsem moc spokojen.

– Martin Kohlmann