Nabízené služby

 

Nejsem lektorka, se kterou budete dělat v učebnici cvičení za cvičením, budu vás učit mluvit a rozumět, budeme se věnovat výslovnosti, naučím vás díky propracovanému systému rozumět gramatice,  budeme poslouchat podcasty, číst knížky, diskutovat o nejrůznějších tématech, budu vás vést, motivovat a podporovat. Stanu se vaším koučem a naučím vás němčinu milovat.

Jak učím?

N

Online přes Zoom

N

Prezenčně přímo ve vaší firmě v Olomouci a okolí

N
S individuálním přístupem a empatií
N
Pomocí autentických materiálů

Individuální lekce

Lekce probíhají přes platformu Zoom on-line.  K lekci potřebujete pouze počítač s kamerou a kvalitním internetovým připojením-(min. rychlost 6 Mbps). Veškeré materiály dostanete ode mě. Během úvodní bezplatné konzultace vám vše vysvětlím, takže nemusíte mít obavy, pokud nejste zvyklí pracovat on-line. Platby lekcí probíhají jednou měsíčně převodem na účet.

CENA: 500 Kč / 45 min. lekce

On-line koučink

On – line koučink je velice intenzivní forma výuky, která vede k rychlému pokroku během krátké doby. Vyžaduje vaši každodenní samostatnou práci pod mým dohledem, budete dostávat úkoly, které budete plnit samostatně, ale já vám budu neustále k dispozici v případě jakýchkoliv dotazů a nejasností. Samozřejmostí je pravidelná kontrola a feedback k vaší práci. Jednou týdně se sejdeme na on-line lekci, kde si vždy vysvětlíme novou látku a zkonzultujeme vaše dotazy. Zda je on-line koučink vhodný právě pro vás, probereme v úvodní nezávazné bezplatné konzultaci, kde vás také seznámím s prací ve sdílených dokumentech a on-line platformou Zoom, na které probíhají on-line lekce.

CENA: 3000,- / 4 týdny

Firemní výuka

Na základě vašich požadavků navrhnu optimální program výuky tak, aby bylo dosaženo co nejlepších výsledků v co nejkratším čase. Zohledníme počet zaměstnanců a probereme možnosti individuální a skupinové výuky, formu hodnocení a četnost pravidelného feedbacku. Skupinové i individuální lekce probíhají on-line, v Olomouci a okolí je možná i prezenční výuka přímo ve firmě.

CENA: 500 ,-/ 45 min.lekce

Reference

Spolupráce s paní Borůvkovou trvá už druhým rokem, a jsem moc spokojená. Nyní se připravujeme na C1 Zertifikat, takže lekce jsou zaměřeny  přímo na dovednosti potřebné u zkoušky. Velmi si cením přesných podnětů , které dostávám k jednotlivým typům úloh a spousty užitečných tipů. Také mi vyhovuje on-line forma kombinovaná se samostatnou prací doma.

– Eva Kučerová, lékařka

Žiji už pátým rokem v Německu a potřebovala jsem se konečně trochu rozmluvit. Lekce se Zuzanou jsou zábavné, jako lektorka je velmi empatická a trpělivá, a toho si vážím.

– Petra Holzbach, copywriterka

První setkání

Objednat úvodní konzultaci

Zaujala Vás nabídka mých lekcí a kurzů? Chcete se se mnou učit nebo se domluvit na spolupráci? Napište mi o sobě víc a pojďme se potkat přes Zoom.

7 + 9 =